KONST / Litografier / Färglitografi 13051244
nr 1305 1244
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 29/295. Motivet: 25x35cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:32:53
3/2 20:00:00
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg